ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Pompy odwadniające

  Najmniejsza z pomp zanurzalnych Weda. Wysoka odporność na korozję, duża niezawodność.
Dane techniczne Weda WP 300 

  Pompy serii Weda 10 są niezwykle lekkimi urządzeniami o masie 12,5 kg (bez kabla) o wydajności zbliżonej do pomp produkowanych przez konkurentów, ważących pomiędzy 18 a 33 kg. Niekłopotliwa obsługa z okresem między przeglądami równym sześć miesięcy (obsługa okresowa trwa tylko kilka minut) powoduje, że urządzenia Weda 10 są opłacalne w eksploatacji.
Dane techniczne Weda 10 

  Pompy Weda 30 łączą w sobie zalety małych pomp (niewielka masa) oraz dużych pomp (z podwójnym mechanicznym uszczelnieniem wału). Daje to w wyniku kompaktową konstrukcję o możliwie najlepszych parametrach roboczych oraz ułatwiającą czynności związane z przeglądami serwisowymi i naprawami.
Dane techniczne Weda 30 

  Zbudowana na tej samej zasadzie, co pompa Weda 30, pompa Weda 40 jest kompaktowym urządzeniem o małej masie: tylko 25 kg przy maksymalnej wydajności 1600 l/min i całkowitej wysokości podnoszenia ponad 20 m. Wysoce niezawodna, w porównaniu z innymi pompami tej kategorii dostępnymi na rynku, pompa Weda 40 jest rzeczywiście urządzeniem przeznaczonym do profesjonalnych zastosowań, w której szczególną uwagę zwrócono na łatwość serwisowania.
Dane techniczne Weda 40 

  Pompa Weda 50 jest przeznaczona do stosowania w ciężkich warunkach pracy. Łączy w sobie wysoką wydajność (3000 l/min) oraz elastyczność zawdzięczaną rozmaitym wersjom wirnika, który może być dopasowany do każdej pompy zgodnie z wymaganiami w miejscu pracy. Jest to model typu „włącz i pompuj”, bardzo łatwy do zainstalowania i pozwalający na pracę bezobsługową, gdyż może być wyposażony w elektroniczne urządzenie kontroli poziomu typu NVB.
Dane techniczne Weda 50 

  Pompa Weda 60 jest jednym z naszych bestsellerów rynkowych przeznaczonych do pracy w ciężkich warunkach, w szczególności w wersji dla średniej wysokości podnoszenia. Wielu naszych klientów, m.in. marynarka wojenna, wybrało ten model malowany farbami epoksydowymi z racji wysokiej wydajności (3400 l/min). Model ten jest również zalecany do stosowania w górnictwie oraz na wielkich placach budowy z racji swojej wszechstronności zawdzięczanej rozmaitym wersjom wirnika. Jest to model typu „włącz i pompuj”, bardzo łatwy do zainstalowania i pozwalający na pracę bezobsługową, gdyż może być wyposażony w elektroniczny czujnik kontroli poziomu typu NVB.
Dane techniczne Weda 60 

  Pompa Weda 70 jest przeznaczona do pracy w trudnych warunkach. Łączy w sobie wysoką wydajność (4700 l/min) oraz elastyczność zawdzięczaną rozmaitym wersjom wirnika, który może być dopasowany do każdej pompy zgodnie z wymaganiami konfiguracji w miejscu pracy. Jest to naprawdę model typu „włącz i pompuj”, bardzo łatwy do zainstalowania i pozwalający na pracę bezobsługową, gdyż może być wyposażony w elektroniczny czujnik kontroli poziomu typu NVB. Może być również wyposażona w urządzenie rozruchowe typu Delta Start (przełącznik gwiazda-trójkąt).
Dane techniczne Weda 70 

  Pompa Weda 90 jest przeznaczona do profesjonalnych zastosowań w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Przy wysokiej wydajności (6300 l/min) oraz maksymalnej całkowitej wysokości podnoszenia wynoszącej aż 45 m, wersja standardowe jest wyposażona w prądowy wyłącznik przeciążeniowy. Opcjonalnie, pompę Weda 90 może być również w urządzenie rozruchowe typu Delta Start (przełącznik gwiazda-trójkąt).
Dane techniczne Weda 90 

  Największe pompy z całego zakresu pomp zanurzalnych WEDA RL, przeznaczone do stosowania w przemyśle energetycznym, w zaporach wodnych itp.. Z uwagi na moc silnika pompa ta wymaga zewnętrznego urządzenia rozruchowego.
Dane techniczne Weda 100 

  Pompy przeznaczone do pompowania wody z mułem i błotem stosowane do pracy ciągłej w różnych warunkach roboczych. Pakiet uszczelniający jest możliwy do wymiany w warunkach roboczych.
Dane techniczne Weda 60S 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
  Agregaty tynkarskie
  Wibratory pogrążalne
  Listwy wibracyjne
  Zacieraczki do betonu
  Przecinarki i szlifierki
  Pompy odwadniające
  Wibratory doczepne
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN