ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Wibratory pogrążalne

 - Wibratory serii AA mogą być wyposażone w elektryczne (AF/AG), benzynowe (AM19) lub wysokoprężne (AM15) jednostki napędowe. Urządzenia te cechują się wysoką częstotliwością oraz dużą amplitudą w celu zapewnienia najlepszej wydajności. Wysoka jakość zastosowanych elementów składowych oraz staranny proces produkcyjny powodują, że urządzenia te charakteryzują się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Są łatwe w obsłudze, nawet pomiędzy stalowymi prętami zbrojeniowymi w betonie (brak wystających części).
 
 - Wysokowydajne i oszczędne wibratory buławowe serii AZ z wysokiej jakości elementem wahadłowym. Wysoka częstotliwość i dobre parametry wyjściowe są tu połączone z niskimi kosztami utrzymania i obsługi. Niska prędkość obrotowa giętkiego wału i wysoka częstotliwość buławy wibratora skutkują optymalną wydajnością i minimalnym zużywaniem się wibratora. Używane są w kombinacji z elektrycznymi (AF/AG), benzynowymi (AM19) lub wysokoprężnymi (AM15) jednostkami napędowymi.
Dane techniczne 

  Napędy wibratorów serii AA/AZ z napędem elektrycznym, benzynowym i diesel'a.
Dane techniczne 

Kompletny zestaw wibratora do ogólnego stosowania:

- wszechstronny: wymienne wały elastyczne oraz buławy,

- napęd elektryczny o mocy 2 KM do stosowania z 4 rodzajami buław oraz z 5 rodzajami wałów elastycznych

- odporna i ergonomiczna obudowa z uchwytem

- prosta i bezpieczna obsługa

Dane techniczne 

       Elektryczne wibratory buławowe, które można włączać bezpośrednio do gniazdka sieciowego. Opływowy kształt przetwornicy elektronicznej. Wibratory buławowe o wysokiej niezawodności nawet w trudnych warunkach na placu budowy. Stopniowy rozruch sterowany elektronicznie pozwala na uniknięcie przepięć elektrycznych. Bezpieczna (zabezpieczenia termiczne) oraz nie wymagająca zaawansowanej wiedzy technicznej obsługa serwisowa. Specjalna ergonomiczna rączka pistoletowa na zamówienie (SMART-E).
Dane techniczne 

AX - ekonomiczna seria wibratorów buławowych. Zanurzony w kąpieli olejowej stalowy element mimośrodowy. Zabezpieczenie termiczne uzwojeń dla wszystkich trzech faz. Wyposażone standardowo w wodoszczelną obudowę przełącznika, wąż o długości 5 m i kabel elektryczny o długości 10 m. Wymaga zastosowania przetwornicy częstotliwości (przetwornice typu UF/UE).
 
 
Dane techniczne 

Dane techniczne 

  Pneumatyczne wibratory buławowe cechujące się długą buławą i kulkowym zaworem zwrotnym. Duży wybór średnic od 26 mm do 155 mm pozwala na zastosowania urządzenia dopasowanego do szerokiego zakresu robót: od testów laboratoryjnych betonu do przedsięwzięć hydrotechnicznych (budowa tam i zapór wodnych). Pancerz buławy o wysokiej wytrzymałości poddawany wstępnej obróbce. Opcjonalny naoliwiasz do buław, wąż o długości 4,0 m na życzenie.
Dane techniczne 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
  Agregaty tynkarskie
  Wibratory pogrążalne
  Listwy wibracyjne
  Zacieraczki do betonu
  Przecinarki i szlifierki
  Pompy odwadniające
  Wibratory doczepne
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN