ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Продуктивність 19,7 - 45,2 м3/хв.

  Постійний великий попит майже на всю сировину спричиняє те, що в цілому світі існує величезна потреба в бурильних роботах. Зміцнена конструкція рами компресорів з цієї серії показує, що вони ідеально підходять для довготривалого буріння у важких умовах. В каменоломнях, де наявність вибухових речовин вимагає буріння мілких отворів, потрібні машини, які здатні витримати інтенсивну експлуатацію в важких умовах. Maшини з цієї серії підходять також для буріння мілких колодязів - їх можна з легкістю замонтувати на невеликих двоосних шасі та буксирувати і перевозити за всюдиходом  або невеликою вантажівкою.
Dane techniczne XA(H,V)S 396 - 536 

  Компресори, що належать до цієї серії, досконально пристосовані для робіт,  вимагаючих великої кількості стисненого повітря. Iдеальним простором застосування для цих компресорів є видобувна промисловість, яка динамічно розвивається в останні роки. Легкість обслуговування, можливість негайного включення в роботу і значне збільшення продуктивності бурильних молотків - ці переваги компресорів найбільш оцінені в цій галузі промисловості. 
Dane techniczne XA(M,T)S 456 - 546 

  Потреба в бурильних машинах надалі зростає. Ця серія була адаптована спеціально для буріння глибинних колодязів у важких умовах. Рама зміцнена і витривала та конструкція машини дає можливість використання в безперервній роботі. Відмінно зарекомендували себе на будовах: однаково придатні, як при виконанні фундаментних робіт, так і при укріпленні основ. Завдяки можливості створення повітря з нижчим і вищим тиском, чудово підходять для чищення трубопроводів.
Dane techniczne XR(H)S 366 - 506 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
  Продуктивність до 5,3 м 3/хв.
  Продуктивність 5,6 - 11,1 м3/хв.
  Продуктивність 14,2 - 24 м3/хв.
  Продуктивність 19,7 - 45,2 м3/хв.
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN