ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 Нові дизельні молоти


 

     Покоління 2010 року дизельних молотів і дрелей Cobra™ фірми Atlas Copco відповідають вимогам норм в області емісії викиду відпрацьованих газів, виданих американською Агенцією Охорони Середовища (EPA), норми якої вважаються одними з найстрогіших у світі.

Cobra TT


     Фаза 2 норми в області емісії вихлопних газів малими двигунами машин, які є непорушними в порядку агенції ЕРА і відповідають її нормі UE, 97/68/EG з поправкою 2002/88/EG, що стосується зниження рівня емісії (викиду) вуглеводнів (HC) i окислів азоту (NOx). Це є, правдоподібно, найбільш згвинчені норми цього типу  в історії. Eмісію вуглеводнів зменшено в порівнянні з попередніми генераціями машин Cobra™ приблизно наполовину. 

     Завдяки застосуванню поліпшеного карбюратора, системи фільтрів та перепроектованої і допрацьованої системи приведення рівня емісії відпрацьованих газів, збагаченої каталітичним елементом, нова генерація дизельних молотів Сobra™  відповідає найгострішим вимогам норм в цій області.

     Приведення в дію дизельних молотів Cobra™ нового покоління є простим. Всі моделі оснащено електронним запаленням, забірник і корок резервуару палива - нової конструкції. Moделі Cobra™ Pro i TT мають також декомпресійний клапан. Для моделі Cobra™ Combi можна також докупити подаючий ролик, який полегшує запуск машини, встановленої високо відносно оператора.  
 
     Продуктивний, легко доступний фільтр повітря гарантує велику тривалість і легкість обслуговування обладнання навіть в умовах значного запилення. 

Dane techniczne 

 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 


ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN