ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 Новий мобільний компресор

 

         Компресор XAS 87 Kd - це розширення 7 серії перевізних компресорів  Atlas Copco, 5 м3/хв. - 7 бар в компактному і легкому корпусі.

XAS 87 Kd
Компресор XAS 87 Kd


     Компресори XAS 87 Kd - це легкі, малі, одноосні гвинтові компресори, що приводяться в дію 4-циліндровими двигунами KUBOTA V1505-T. Ці мaшини становлять найпростіше в обслуговуванні джерело стисненого повітря для приведення в дію пневматичного інструменту, такого як: молотки, бурильні перфоратори, гвинтоверти, шліфмашинки i трамбуючі машини. Ці компресори використовуються також для привода в дію малого діаметру продавлювачів і для продувки труб після вбивання. Компресори цієї серії оснащені шассі з посвідченням і можуть бути зареєстровані як легкий причеп з массою < 750 кг.
 
     Вищевказані машини можуть бути оснащені корпусом Hard Hat, який спроектований так, щоб дати гарантію на особливу стійкість до ударів і 100% на корозію. Пластмасса (LMPDE), з якої зроблений корпус, ефективно захищає всі  підвузли машини від механічних пошкоджень. 
     Ніяких вмятин, подряпин і корозії. Maшини в поліетеленовому корпусі можуть також працювати в широкому діапазоні температур та при інтенсивних сонячних променях. Як і великі коливання температури оточення, так і ультрафіолетове випромінювання, диструкційно не впливають на корпус Hard Hat.

 

XAS 87 Kd

Компресор XAS 87 в корпусі Hart Hat


     Oкрім корпусу Hard Hat, мобільні компресори Atlas Copco типу XAS 87 Kd можуть бути оснащені додатковим патроном фільтра повітря, маслорозпилювачем, інструментальною скринькою, металевою горловиною резервуару палива, функцією "зимового старту" при -20 º C, непротікаючою рамою та системою дистанційного моніторингу СOSMOS,
     В стандартному оснащені компресора XAS 87 є подвійне ламане дишло, маневрове колесо, ланцюх, який забезпечує дорожне освітлення і клинки під колеса.


 

Dane techniczne 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 


ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN