ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 Нові гідравлічні молоти


 

      Нова генерація ручних гідравлічних молотів фірми Atlas Copco складається із чотирьох моделей  з удосконаленими параметрами в області вібрації. „Завдяки новій — пружинній конструкції тримачів нам вдалося поправити параметри в області пониження рівня вібрації”— пояснює Ян Бирресен, керівник ручного гідравлічного обладнання. 

      „Це рішення ми перенесли з нашої серії пневматичних молотів, яка користується успішним попитом, завдяки чому вдалося отримати більший комфорт для оператора також і в ручних гідравлічних молотах” — додає Бирресен. „Дуже часто зменшення вібрації  отримується дорогим зменшенням продуктивності. Mолоти фірми Atlas Copco гарантують покращення параметрів в області вібрації без зменшення продуктивності”.
 
      Ручні гідравлічні молоти мають тільки два рухомі елементи. Працюють вони в маслі, завдяки чому їх зношення і сервісне обслуговування є мінімальними. „Це ідеальний інструмент для застосування в галузі оренди машин, так як його утримання є безпроблемним, а експлуатація незвично дешева
” — говорить Ян Бирресен.
 
     Закрита і щільна конструкція системи живлення робить неможливим попадання забруднень і вологи до молота. Це доводить, що ручні гідравлічні молоти  є безвідмовним обладнанням. З черги джерел живлення ручних гідравлічних молотів може бути переносний гідравлічний агрегат фірми Atlas Copco або гідравлічна система любого екскаватора i т.п. 
  
      Всі молоти спроектовані з думкою про бурильні роботи і долблення бетону, асфальту та промерзлої основи. Застосовують це фірми, які займаються каналізаційними та демонтажними роботами, a також ті, що займаються вбиванням стовпів, заземлювачів і т.п. 

Dane techniczne 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 


ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN