ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Wibratory doczepne

  Wibratory o prędkości obrotowej 6000 min-1 są używane do produkcji prefabrykatów. Są niezbędne do uzyskania gładkiej powierzchni betonu, pozwalają na usunięcie z betonu przestrzeni powietrznych i zapewniają wysoką wytrzymałość betonu. Wysoka częstotliwość wibracji wymaga stosowania przetwornicy częstotliwości (pozwalającej na przetwarzanie częstotliwości 50Hz (sieć) na częstotliwość 200 Hz (wibrator).
Dane techniczne 

  Wibratory o normalnej częstotliwości 3000 min-1 są modelami wibratorów najczęściej stosowanymi w przemyśle do szerokiego zakresu zastosowań: rozładunku silosów zasypowych, przesiewania. Są one również stosowane w produkcji prefabrykowanych elementów betonowych (Formy są umieszczane na stole wibracyjnym, wibracje wytwarzane przez wibratory o częstotliwości 3000 min-1 powodują zagęszczenie betonu w bardzo krótkim czasie).


Dane techniczne 

  Pneumatyczne wibratory Dynapac EP są przeznaczone do zagęszczania mieszanek betonowych na placach budów oraz w wytwórniach elementów prefabrykowanych, a także do wszelkich zastosowań, w których wymagana jest zarówno duża amplituda, jak i wysoka częstotliwość wibracji. Konstrukcja tych wibratorów (tylko jedna część ruchoma – turbina bezłożyskowa) zapewnia maksymalną niezawodność i wydajność przy całkowicie bezobsługowej eksploatacji.
Dane techniczne 

  Wibratory EB stosowane są w przemysle przy transportowaniu materiału z pochylni wsypów, zabezpieczają butelki lub podobne transportowane materiały przed klinowaniem się na taśmociągach oraz blokowaniu systemu taśmociągów.
  Posiadają one:
- mozliwość zastosowania uchwytu szybkomocującego,
- regulacja częstotliwości poprzez regulację przepływu powietrza,
- bardzo cicha praca zwiększająca komfort pracy.
Dane techniczne 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
  Agregaty tynkarskie
  Wibratory pogrążalne
  Listwy wibracyjne
  Zacieraczki do betonu
  Przecinarki i szlifierki
  Pompy odwadniające
  Wibratory doczepne
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN