ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Грунтоущільнюючі машини

  Найкраща машина для невеликих грунтових робіт. Iдеальна для робіт на вузьких і обмежених просторах. Maла і легка для перевезення та зберігання. Стандартне оснащення на польський та український ринок   вміщує антивібраційний тримач LOW-VIB.
Dane techniczne LF 50 LF Broszura 

   Базисна грунтоущільнююча машина. Висока лінійна швидкість і легке маневрування. Складний тримач робить легким зберігання та транспортування. Стандартне оснащення на польський та український ринок вміщує антивібраційний тримач LOW-VIB.
Dane techniczne LF 60 LF Broszura 

  Досконалі ущільнюючі машини грунту (донна плита шириною 420мм) та  aсфальту (ширина донної плити 500мм). Лінійна швидкість збільшена на 20% відносно до попередньої генерації ущільнюючих машин LF. Стандартне оснащення на польський та український ринок вміщує антивібраційний тримач LOW-VIB, транспортні тримачі, захисну раму та покришку.
Dane techniczne LF 75 LF Broszura 

  Найшвидша з числа всіх ущільнюючих машин LF. Спеціальна донна плита запроектована так, щоб не залишати слідів на поверхні. Стандартне оснащення на польський та український ринок вміщує антивібраційний тримач LOW-VIB, транспортні тримачі, захисну раму, покришку та транспортні колеса. 
Dane techniczne LF 80 LF Broszura 

  Ущільнюючі машини грунту і асфальту високої продуктивності ущільнення. Досконала поворотоздатність і маневренність. Доступні версії з бензиновими і дизельними двигунами. Стандартне оснащення на польський та український ринок вміщує антивібраційний тримач LOW-VIB, транспотрні тримачі, захисну раму та покришку. Асфальтова версія стандартно також оснащена транспортними колесами. 
Dane techniczne LF 100 Honda LF 100 Hatz LF Broszura 

  Найбільша ущільнююча машина в діапазоні LF. Запроектована для важких грунтових робіт. Найкращі параметри ущільнення в діапазоні LF. Доступні версії з бензиновими і дизельними двигунами. Стандартне оснащення на польський та український ринок вміщує антивібраційний тримач LOW-VIB, транспортні тримачі, захисну раму та покришку. Версія з двигуном Hatza стандартно має також транспортні колеса.
Dane techniczne LF 130 Honda LF 130 Hatz LF Broszura 

  Maшина LX90 - компактна плитова ущільнююча машина, що характеризується унікальною округлою формою донної плити, що дозволяє на плавне проведення ущільнення в сусідстві з стовпцями, колонами, поручнями, люками, дренажними колодязями і фундаментами. Спеціальна конструкція обладнання LX90 дозволяє легко маневрувати навколо будь-яких перешкод. 
Dane techniczne LF Broszura 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
  Грунтоущільнюючі машини
  Ущільнювачі асфальту
  Реверсійні ущільнюючі машини
  Ubijaki
  Podwójne walce prowadzone
  Walce prowadzone do wykopów
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN