ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
  Холодноводні до 800 бар
  Холодноводні від 1200 до 2800 бар
  Гарячоводні до 800 бар
  Підігрівачі до 500 бар
  Aксесуари
  Приклади застосування
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Мийки високого тиску
Холодноводні до 800 бар
  Обладнання високого тиску Dynajet   - це компактне oбладнання для промислового використання, такого, як:
- очищення металевих і бетонних конструкцій,
- очищення резервуарів,
- очищення риштовань і опалубок,
 - очищення машин,
- очищення фасадів,
- усунення графіті
Dynajet 150-500 бар 

Холодноводні від 1200 до 2800 бар

  Обладнання класу UHP з робочим тиском дo 2.800 бар ( 280 MПa ) розміщується на вершині обладнань високого тиску Dynajet. Зпроектовані і зроблені для того, щоб спростити екстремальні вимоги та найважчі завдання. Iдеальні при роботах, зв"язаних з реставрацією бетонних плит, відриванням бетону, усуванням іржі, граффіті та старого покриття, oчищенням і приготуванням поверхні, а також очищення теплообмінників. З їхньою допомогою можна усувати навіть найважчі забруднення, іржу та старе малярське покриття.   

  Застосування обладнання такої великої потужності та продуктивності показує, що кошти їх закупу повертаються в дуже короткий час. Після цього періоду починається правдиве заробляння грошей! Обладнання високого тиску рекомендується для фірм, які виконують послуги очищення поверхні водою під дуже високим тиском, а також для будівельних, ремонтних та промислових підприємств. 

  Moбільність обладнання робить його просто ідеальним для застосування в промисловості та будівництві. Обладнання незамінне всюди -  там, де поставлені найвищі вимоги, однаково, як операторам так і технологам. Його можливості пристосовані майже до будь-яких  умов праці.

  Обладнання може працювати як однопостове (обслуговування одним операторм) або багатопостове (обслуговування кількома операторами чи  автоматичними системами). Всі рішення є можливими...

  Завдяки обладнанню Dynajet класу UHP можна виконувати роботи, зв"язані з реставрацією і відриванням бетону, усуненням старого малярського покриття, очищенням та приготуванням поверхні, усуненням іржі. граффіті,  а також очисткою конструкцій мачт, суден, мостів, резервуарів, відстійників, каналів, труб, а також теплообмінників. 

Dynajet 1200-2800 бар 

Гарячоводні до 800 бар
  Обладнання високого тиску Dynajet th - це високопродуктивне обладнання з вбудованим нагріваючим модулем, призначене для професійного чищення поверхні. Дизельний привід та вбудовані резервуари води (палива та води) дозволяють незалежно працювати до 8 годин.
  • Робочий тиск: дo 800 бар
  • Продуктивність: дo 30 л/хв. ( 1.800 л/год.)
  • Дизельний двигун
  • Робочий медіум: вoда з температурою 110o C
  • Звукопоглинаючий двокамерний корпус, окремо для для сервісу і обслуговування.
Dynajet 150-800 бар 

Підігрівачі до 500 бар

  Для розширення спектру застосування обладнання високого тиску  Dynajet 350 i 500 може бути оснащене проточним підігрівачем води  Dynabox. В цей час гаряча вода може використовуватись для очищення поверхні від мастил та змазок.

Dynajet 350-500 бар, підігрівачі 

Aксесуари


СТОРІНКА В ПОБУДОВІ !

Aксесуари - Dynajet 

Приклади застосування


БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN