ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 новини
Новий абразивний шланг
     З приємністю інформуємо Вас, що від сьогоднішнього дня поповнюємо комерційну пропозицію сенсаційним шлангом для абразиву  ESP EXITFLEX.

WIWA ДУОМІКС 460 ПУ
     Поліуретан стає все важливішим, як високої якості захисне покриття в промисловій антикорозії.
     Цей сучасний матеріал все частіше однаково використовується у виробництві нових частин для систем трубопроводів, колодязів, каналізацій, так і для реставрації існуючої інфраструктури.

Нові гідравлічні молоти

     Нове покоління ручних гідравлічних молотів фірми Atlas Copco складається з чотирьох моделей з удосконаленими параметрами в області вібрації. „Завдяки новій - пружинній конструкції рукояток вдалося нам змінити параметри в області зниження рівня вібрації" - пояснює Ян Бирресен, керівник ручного гідравлічного обладнання.


Вказівник загущення
   На виставці BAUMA 2010 дебютував Вказівник загущення, який використовується в реверсійних машинах та показує рівень загущення, а також момент досягнення максимального ступеня загущення, заощаджуючи тим самим час та гроші, гарантуючи при цьому найвищу якість роботи. 

 


Нова серія пневматичних молотів

     Фірма Atlas Copco опрацювала три виняткові молоти, використовуючи різні новаторські рішення такі, як: корпус, понижуючий вібрацію, багато можливостей тримання молота та великий зручний тримач. 


Новий мобільний компресор

      Компресор XAS 87 Kd  - це розширення 7 серії  мобільних компресорів Atlas Copco, 5 м3/хв. - 7 bar в компактному легкому корпусі. 

 


Нові дизельні молоти

     Генерація 2010 дизельних молотів і дрелей Cobra™ фірми Atlas Copco відповідає нормам в області емісії викиду вихлопних газів, опорацьованих американською Агенцією Охорони Середовища  (EPA), яка рахується однією з найгостріших в світі. 


 

БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 


ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN