ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Обладнання для бетону, насоси
Agregaty tynkarskie
  Proponujemy Państwu urządzenia Makk oraz Mac-Edil charakteryzujące się profesjonalnym i trwałym wykonaniem oraz nowoczesnym wyglądem w pełni dopasowanym do trudnych warunków panujących na budowie. Wszystkie urządzenia są fabrycznie nowe z polską gwarancją , serwisem oraz stałym dostępem do akcesoriów i części zamiennych. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty CE.

Wibratory pogrążalne
  Wibratory mechaniczne Dynapac typu AA są wykorzystywane w większości prac, szczególnie w sytuacjach braku mozliwości zasilania elektrycznego na placach budowy. wibratory te napędzane są benzynowymi silnikami spalinowymi, diesel'a oraz silnikami elektrycznymi jedno- i trójfazowymi.
  Wibratory wysokiej częstotliwości typu AT to wibratory przenośne, znajdujące zastosowanie przy niewielkich pracach budowlanych. Cechują się lekkością, łatwą obsługą i konserwacją. Są zasilane jednofazowymi napędami elektrycznymi.
  Stosunkowo niedrogą alternatywą jako źródło zasilania dla wibratorów pogrążalnych jest sprężone powietrze.
  Wibratory pneumatyczne typu AY cechują sie wysoką amplitudą drgań oraz niezwykłą wytrzymałością i niezawodnością. Stosowane średnice buław od 26 do 155 mm.
  Wibratory elektryczne typu AN i AX z wbudowanymi w buławę silnikami elektrycznymi zasilane są konwencjonalnymi, rotacyjnymi przetwornicami częstotliwości ( UF )

Listwy wibracyjne

  Szeroki wybór wibracyjnych listew wygładzających do betonu Dynapac typu BR/BM ( listwy podwójne ) oraz typu BT ( listwy modułowe ), w połączeniu z listwami wygładzającymi typu BV (z uchwytem pojedynczym lub lub podwójnym ) uatrakcyjnia i uzupełnia naszą ofertę.
  Opcje zasilania listew: listwy podwójne i wygładzające - zasilanie silnikiem elektrycznym lub spalinowym, listwy modułowe - napędy pneumatyczne, elektryczne oraz spalinowe.
   Możliwa do osiągnięcia szerokość robocza: do 20 m w przypadku listew modułowych.


Zacieraczki do betonu
  Dynapac jest jednym z kilku światowych producentów oferujących pełny zakres zacieraczek do betonu począwszy od zacieraczki BG 21 o średnicy zacierania wynoszącej 610 mm do podwójnej zacieraczki BG70 o średnicy zacierania 1780 mm. W zależności od wymagań oraz specyfiki miejsca pracy, mozecie państwo dobrać właściwą zacieraczkę z zakresu oferowanych przez nas urzadzeń.
   Nowa seria pojedynczych zacieraczek Dynapac charakteryzuje się mozliwością stosowania uchwytów o różnej długości, montowanych na tej samej podstawie.
  Dbamy o zwiększenie bezpieczeństwa i ergonomii zacieraczek. Mniejszy wysiłek operatora podczas pracy zacieraczką oraz zwiększenie standardów bezpieczeństwa ma wpływ na zwiększenie ich wydajności.

Przecinarki i szlifierki

   Przecinarki do asfaltu i betonu oraz szlifierki Dynapac są używane do:
- wykańczania powierzchni betonowych ( prace dylatacyjne oraz szlifowanie wystających krawędzi betonowych ),
- przy cząstkowych pracach naprawczych powierzchni asfaltowych i  betonowych. 
  Nowa rodzina przecinarek do asfaltu i betonu o średnicach tarcz tnących od 350 do 500 mm z silnikami benzynowymi i diesel'a. 
  Wysokowydajne narzędzie do szlifowania betonu lub powierzchni z kamieni. Prosta obsługa, duża precyzja działania podczas obróbki podłóg betonowych ( BS50 ). Głowica urządzenia o średnicy 500 mm pozwala na użycie szerokiej gamy narzędzi do cięcia i szlifowania powierzchni.


Pompy odwadniające

  Zakres pomp zanurzalnych Dynapac - Weda obejmuje szeroki wybór modeli do wszystkich rodzajów zastosowań na wszelkich frontach robót. Dzięki dużej niezawodności oraz jakości wykonania, obsługa serwisowa ograniczona została do minimum. Wygoda użycia tych pomp jest zapewniona dzięki możliwie najniższej masie wszystkich modeli pomp.

  Zakres naszych pomp zanurzalnych oferuje różne możliwości zastosowania w zależności od połączenia różnych parametrów: objętości, wysokości podnoszenia, czujnika poziomu.

  Zakres złączy od 2 do 10 cali oraz maksymalna wydajność od 600 l/min do 19000 l/min przy maksymalnej wysokości tłoczenia od 15 m do 45 m, czynią nasze pompy godnymi zaufania i niezawodnymi wśród profesjonalistów oraz wypożyczalni sprzętu.


Wibratory doczepne

  Dynapac oferuje najszerszy zakres wibratorów doczepnych na rynku:
- wszystkie wibratory doczepne Dynapac posiadają możliwość regulacji siły odśrodkowej,
- dostępne w wersji elektryczne ( seria ER ) oraz pneumatycznej( seria EP/EB ),
- na życzenie specjalne wersje napięcia zasilającego wibratorów,
- podstawa szybkomocująca ( niektóre modele ). 
   
    Wibratory doczepne wysokiej częstotliwości 6000 obr/min ( ER207B do ER507B ) mają zastosowanie przy wibrowaniu prefabrykatów oraz przy pracach szalunkowych. 
   Wibratory z normalną oraz niską częstotliwością przydatne są zwykle w zastosowaniach przemysłowych:
- transport materiałów sypkich,
- zagęszczanie i przesiewanie materiałów,
- zapewnienie drożności silosów,
- w transporcie, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym i wszedzie tam, gdzie wibracje są wykorzystywane do uniknięcia blokady różnych materiałów.БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
  Agregaty tynkarskie
  Wibratory pogrążalne
  Listwy wibracyjne
  Zacieraczki do betonu
  Przecinarki i szlifierki
  Pompy odwadniające
  Wibratory doczepne
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN