ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Легке оснащення для загущення
Грунтоущільнюючі машини
  Dynapac  пропонує широкий вибір плитових ущільнюючих машин, призначених, в основному, для ущільнення сипучих грунтів. Це є ідеальне і найбільш економне обладнання для малих ремонтів і робіт, зв"язаних з утриманням і обслуговуванням дорожного покриття. Плитові ущільнюючі  машини також являються доповненням до дорожніх вальців, які можуть бути не в стані продуктивно працювати на обмеженому просторі. 
Подивись фільм - легке ущільнююче обладнання

Ущільнювачі асфальту
  Dynapac пропонує широкий спектр плитових ущільнювачів, які спеціально запроектовані для ущільнення асфальту. Це є ідеальне і найбільш ощадливе обладнання для малих ремонтів і робіт, пов"язаних з утриманням і обслуговуванням дорожнього асфальтового покриття в таких місцях, як під"їзди, дороги на переїздах, стежки і паркінги. Плитові ущільнювачі для асфальту також є доповненням для еквівалентних дорожніх вальців, які не можуть продуктивно працювати на обмеженому просторі. 
Подивись фільм  - легке ущільнююче оснащення. 

Реверсійні ущільнюючі машини
  Плитові ущільнюючі машини з реверсійним рухом, які пропонуються в широкому асортименті фірмою Dynapac,  являються ощадливою альтернативою або доповненням для дорожніх катків. Ці машини, які рухаються в двох напрямках - вперед\назад, спеціально сконструйовані з ціллю ущільнення грунту на обмежених просторах, таких як, наприклад, траншеї, рови чи паркінги. Maшини цього типу є також доповненням для дорожніх катків, які не можуть продуктивно працювати на обмеженій території. 
Подивись фільм - Легке ущільнююче оснащення.

Ubijaki
  Ubijaki Dynapac nadają się zarówno do podłoży ziarnistych, jak i spoistych. Spełniają wysokie wymagania dotyczące zagęszczania w ograniczonych przestrzeniach, rowach i podczas prac naprawczych.
 
Zobacz film - Lekki sprzęt zagęszczający.

Podwójne walce prowadzone
  Walce prowadzone Dynapac przeznaczone są do zagęszczania cienkich warstw podłoża ziarnistego i asfaltu. Używane głównie do prac drobnych, naprawczych oraz zagęszczania w ograniczonych przestrzeniach.
 
Zobacz film - Lekki sprzęt zagęszczający.

Walce prowadzone do wykopów

  Walce prowadzone do wykopów Dynapac.

Zobacz film - Lekki sprzęt zagęszczający.БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
  Грунтоущільнюючі машини
  Ущільнювачі асфальту
  Реверсійні ущільнюючі машини
  Ubijaki
  Podwójne walce prowadzone
  Walce prowadzone do wykopów
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN