ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Будівельне обладнання
Дизельні молоти
  Дизельні молоти Atlas Copco знайшли визнання серед клієнтів, тому що не вимагають жодних зовнішніх джерел енергії, не потребують шлангів пневматичних чи гідравлічних, не потребують і електричних кабелів. Після заливу палива готові до роботи навіть в дуже недоступних місцях. 

Пневматичні молоти
  Якщо Ви мали нагоду позичати, купити або обслуговувати пневматичний молот Atlas Copco TEX в любому місці на світі, то  впевнено оцінили його продуктивність і надійність. Основна перевага, дозволяюча утримувати молот в досконалому технічному стані день за днем, рок за роком на протязі цілого періоду експлуатації, це - його простота.  Наш інструмент придатний до виконання найтяжчих робіт, часто в дуже важких робочих умовах.  I завжди справляється. Власне завдяки простоті. 

Пневматичні дрелі
  Забезпечені тримачем типу T або D, дрелі Atlas Copco підходять для багатьох різних завдань.
  Дрелі, що мають тримач D ідеальні для горизонтального сверління в скелях та бетоні. Moделі з тримачем T більше підходять для вертикальних робіт, наприклад сверління бетону, сверління взривних отворів. 

Ручні гідравлічні молоти

  Ручні гідравлічні молоти Atlas Copco  - це досконале рішення для робіт по знесенню, виконання яких потребує зручного  обладнання великої потужності. Пропонуємо молоти в стандартній і ергономічній версії (Е), яка відповідає найновішим європейським вимогам стосовно заглушення шуму і амортизації вібрації. Це забезпечує найкращі умови праці оператора, а тим самим збільшує продуктивність.  

  Ручні гідравлічні молоти Atlas Copco можна під"єднати до більшості гідравлічного обладнання, такого як: мікроекскаватори, навантажувачі, екскаватори, а також інші транспортні засоби, що мають гідравлічну систему. 


Гідравлічні агрегати
  Гідравлічні агрегати Atlas Copco  - це досконале джерело живлення широкої гами ручного гідравлічного інструменту. Легка і компактна будова дозволяє максимально використовувати гідравлічний інструмент навіть в важко доступних місцях на території будови. 

Стержневі бурові установки

  Стержнева бурова установка Atlas Copco призначена для безударного виконання отворів діаметром дo 202 мм в асфальті, бетоні і залізобетоні. Легка конструкція і невеликі розміри дають можливість працювати в найважчих умовах. 

  Бурові установки оснащені з"єднувачем подачі води, а також клапаном перевантаження, який зупиняє двигун в момент блокування сверла.   

  Стержневі бурові установки оснащені універсальними кріпленнями, дозволяючими працювати сверлами з тримачами як 1 1/4", так i 1/2".


Гідравлічні відрізні станки
  Ручні гідравлічні відрізні станки Atlas Copco - це витривале, легке, компактне обладнання для різки бетону, асфальту і сталі. Гідравлічна подача і прямий привід обмежують зону технічного обслуговування, особливо в порівнянні з відрізними станками з ремінним приводом.  
  Відкрита робоча частина сприяє тому, що відрізні станки легкі в обслуговуванні, навіть в найважчих умовах праці. Завдяки можливості кріплення на легкому візку, відрізні станки можуть бути застосовані для дорожніх робіт та легких поверхневих робіт. Відрізний станок оснащений клапаном безпеки, який зупиняє гідравлічний двигун в момент заблокування диску. 

Гідравлічні насоси
  Занурювальні насоси Atlas Copco пристосовані для робіт з любими  гідравлічними агрегатами, а також з іншими джерелами гідравлічного приводу. З погляду на дуже малі розміри відносно до продуктивності, використовуються в найважчих, недоступних для більших насосів місцях. 

Копери для забивання стовбців

 Копер для забивання Atlas Copco служить для забивання стовпців дорожніх бар"єрів, профілів, дороговказівників і загорож та широкого спектру анкерів. Kопери гарантують стабільне, міцне і швидке вбивання стовпців різних розмірів. З опційним дистанційним клапаном управління, закріпленим на гідравлічному шлангу, це обладнання може працювати, як у відкритій, так  і закритій системі. 

 


Гідравлічна лебьодка

  Лебьодки гідравлічні Atlas Copco використовуються фірмами, відповідальними за утримання доріг, для ремонту бар"єрів.  Лебьодки стовбців фірми Atlas Copco оснащені закаленими щоками і автоматичним зажимом ланцюгів. Є ідеальним інструментом для усунення всякого типу дерев"яних та стальних стовпців, разом з профілями IPE, HPE та UPE, а також з сталевими округлими трубами і квадратними профілями. 

  Сила тяги становить 6 тонн. Завдяки додатковому ручному ричагу (опція), цю силу можна збільшити додатково на 4 тонни, що дозволяє легко зрушити і витягнути замонтовані стовпці. Це є найбільш компактна і мобільна лебьодка, що доступна на ринку, а її невелика маса - тільки 60 кг, дає можливість виконання дорожніх робіт в недоступних місцях для важких 10-тонних стрілових кранів.  


Земляні бурові установки

  Земляна бурова установка Atlas Copco - це продуктивний інструмент компактної будови, призначений для буріння отворів дo глибини 1,3 м, діаметром від 90 дo 350 мм в твердих грунтах та в піску. Бур має функцію зворотнього направлення обертання  і призначений для обслуговування двома особами. Сверлильні елементи буру оснащені замінними наконечниками, що продовжує період роботи між черговими технічними оглядами. 

  Maшина досконало підходить для встановлення загородок та посадки дерев.  Після застосування спеціальних накладок може використовуватись для відкривання і закривання клапанів на головних водопровідних лініях. 


Інструмент
• Робочий інструмент Atlas Copco зроблений із низьковуглеводневої сталі. Łączy to w sobie zalety nawęglanej warstwy powierzchniowej bez ryzyka kruchości rdzenia.
• Powierzchnia uderzeniowa jest frezowana na gotowo. Bezpośredni kontakt pomiędzy bijakiem i częścią roboczą narzędzia zapewnia przekazywanie maksimum energii w miejsce pracy. Zarówno wibracje jak i zużycie młota i narzędzia są minimalne.
• Kute tradycyjnymi młota, nasze narzędzia mają najkorzystnjeszą strukturę ziarnistą dla trwałej wytrzymałości.
• Narzędzia są poddawane obróbce cieplnej w sterowanych elektronicznie piecach hartowniczych, a następnie przechodzą do kąpieli w komorach z ciekłym tlenkiem aluminium, w celu zabezpieczenia przed zanieczyszczeniami w powietrzu.
• Po obróbce cieplnej wszystkie narzędzie są oczyszczane przez wprowadzenie naprężenia ściskającego w warstwie powierzchniowej. Na koniec narzędzia są lakierowane dla jak najlepszej ochrony i atrakcyjnej prezentacji.

Aксесуари
  Легкі пневматичні шланги, гумові шланги, гідравлічні шланги, швидкоз"єднання, мастила: для двигунів, компресорів i для молотів etc.


БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
  Дизельні молоти
  Пневматичні молоти
  Пневматичні дрелі
  Ручні гідравлічні молоти
  Гідравлічні агрегати
  Стержневі бурові установки
  Гідравлічні відрізні станки
  Гідравлічні насоси
  Копери для забивання стовбців
  Гідравлічна лебьодка
  Земляні бурові установки
  Інструмент
  Aксесуари
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN