ПП  
ВIСКОР-

УКРАЇНА

Koнтакт:

тел.\факс: +38 032 297 25 94
тел. моб.: +38 050 910 50 51
ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТ
AНТИКОРОЗІЯ:
ЛАКОФАРБУВАЛЬНІ КАБІНИ
МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ
ДРОБОМЕТНІ КАМЕРИ
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ
AГРЕГАТИ ДЛЯ МЕТАЛІЗАЦІЇ
 
Мобільні компресори

З 2007 року  VISKOR Sp. z o.o. являється найбільшим дистрибутором мобільних компресорів і генераторів фірми  ATLAS COPCO в Польщі!
Продуктивність до 5,3 м 3/хв.

   Виготовлені фірмою Atlas Copco пересувні компресори повітря серії XA(T,H)S 37-97 - це інноваційні одноосьові гвинтові компресори з вприскуванням масла.  

  Компресори серії 7 приводяться в дію 3-циліндровими двигунами  Kubota aбо 2-циліндровими чи 3-циліндровими двигунами Deutz, i становлять надійне джерело стисненого повітря для різного пневматичного інструменту (наприклад, молотків і перфораторів, шуруповертів, шліфуючих і трамбуючих машин та абразиво-струменевих очисних апаратів).


Продуктивність 5,6 - 11,1 м3/хв.

   Одноосьові мобільні компресори Atlas Copco з продуктивністю  від  5,6-11,1 м3/хв. i діапазоном тисків 7-12 бар в металевому корпусі з дорожнім посвідченням, оснащені двигуном Deutz та з додатковими опціями оснащення: кінцевим охолоджувачем з сепаратором води, генератором струму. 
   Пересувні компресори Atlas Copco становлять надійне джерело стисненого повітря для живлення пневматичних молотків, горизонтальних продавлювачів та для абразиво-струменевих очисних апаратів з одним або двома соплами. 
 


Продуктивність 14,2 - 24 м3/хв.

   Одноосьові перевізні компресори Atlas Copco з продуктивністю від  14,2 - 24 м3/хв. i діапазоном тисків 8,6 - 14 бар в металевому корпусі з дорожнім посвідченням, оснащені двигуном Caterpillar та з додатковими опціями оснащення: кінцевий охолоджувач з сепаратором води, Fuel Xpert, Cosmos.
   Дуже велика багатогранність застосування для будь-яких будівельних робіт, анкеровання, проводки світлових кабелів, буріння невеликих отворів та високопродуктивної абразиво-струменевої очистки.


Продуктивність 19,7 - 45,2 м3/хв.
  Двоосьові перевізні компресори Atlas Copco з продуктивністю  від  19,7 - 45,2 м3/хв. i діапазоном тисків 7-35 бар, оснащені двигуном Caterpillar тa з додатковим опціями оснащення: кінцевий охолоджувач з сепараторм води, Fuel Xpert, Cosmos, Olltronix.
  Багатофункціональні машини досконало підходять для довготривалого буріння у важких умовах, а також буріння мілких колодязів. Своє застосування знайшли також в каменоломнях та при укладанні фундаментів і укріпленні основи. Ідеально підходять для чищення трубопроводів, абразиво-струменевого очищення багатьма соплами та для газової та нафтової промисловості. 


БУДІВНИЦТВО:
МОБІЛЬНІ КОМПРЕСОРИ
  Продуктивність до 5,3 м 3/хв.
  Продуктивність 5,6 - 11,1 м3/хв.
  Продуктивність 14,2 - 24 м3/хв.
  Продуктивність 19,7 - 45,2 м3/хв.
СТАЦІОНАРНІ КОМПРЕСОРИ
БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ
ЛЕГКЕ ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ УЩІЛЬНЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕТОНУ, НАСОСИ
АГРЕГАТИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СТРУМУ
 

ФІРМАПРОПОЗИЦІЯНОВИНИНАГОДА!АКЦІЯКОНТАКТE-mail
www.gryf.pl
Змістом нашої пропозиції є: WIWA, SAIMA, OSU-HESSLER, DYNAJET, CLEMCO, MUNKEBO, NEDERMANN, ATLAS COPCO, ALUP, PHYNIX, TQC, HOLGER CLASSEN